نظر برخی دانشجویان

اراده های آهنین ایدامی پلاس
به جلسه 22 که رسید اولین فروش اتفاق افتاد و بعد از آن فروش روزانه برای من سفارش می آمد و الان 4 جلسه از اولین سفارشم که گذشته من 45 سفارش موفق داشتم که به دست مشتری رسیده و حدود۸۰ درصد هزینهه دوره من در آمد.
رضا پور محمدی
دانشجوی دوره طراحی وب
نکته مهم دوره طراحی سایت این است که فردی مثل من که اصلاً دانش IT ندارد نیز می‌تواند با دوره ارتباط برقرار کند و اعتماد بنفس اینکه حتی در حوزه طراحی وب سایت کار کنم و پروژه بگیرم، را به‌دست آوردم.
سمیرا علیزاده
دانشجوی برنامه نویسی وب
سلام، من سمیه اسدی هستم، یازده ساله به صورت حرفه‌ای عکاسی می‌کنم. آتلیه عکس دارم. استودیو عکس به اندازه کافی بزرگی دارم که درآمد خوبی دارد و مشکلی نداشتم. بزرگترین مشکل کسب و کار سنتی این بود که وقت مرا به شدت می‌گرفت.
حسن پورکمالی
دوره طلایی ها
این دوره هرآنچه که من می خواستم را در مورد طراحی سایت داشت و یکی از بزرگترین ویژگی هایش انسجامی بود که در مطالب وجود داشت و این انسجام خیلی خوب دانشجو رو هدایت میکرد به اون هدفی که می خواهد برسد.
حمیدرضا محمدی
دانشجوی برنامه نویسی وب
من و همکاران بسیار خوشحالیم که مهمترین دستاوردی که پیدا کردیم از فعالیتهای است که در مسیر درست قرار گرفتیم و کارها بین دوستان تقسیم شد و یک تیم شدیم که با تمرکز بیشتر ادامه دهیم .
رحمان صادقی
دانشجوی دوره طراحی وب
پیشنهاد میکنم کسی که صاحب بیزینس و کسب و کاری برای خودش هست دوره آموزش طراحی سایت را ببیند با توجه به اینکه بحث مارکتینگ بیشتر به سمت سایت و دنیای مجازی می آید و مورد دیگر اینکه خودش بداند که سایتش چه کاری انجام میدهد .
رضا پور شمس
دانشجوی برنامه نویسی وب